26 czerwca 2014

Family living room potrzebny od zaraz ...


Pogoda nas ostatnio nie rozpieszczała, jak przystało na początek wakacji.
Wielu z nas marzyły się spacery, wycieczki rowerowe, pikniki w plenerze a może zwykłe lenistwo na balkonie lub tarasie. Tymczasem nasza piękna Polska funduje nam deszcz i komary, które nie zachęcają do wychylenia się poza drzwi domu.

W domu Kochani może być równie przyjemnie. Zgodnie z zasadą jak się nie ma co się lubi to ...
Ja osobiście uwielbiam to pomieszczenie i postaram się Was również do tego zachęcić.


moja przestrzeń wypoczynkowa... skromnie ale jaaaaak wygodnie ;)
Salon, bawialnia, kącik wypoczynkowy - niezależnie jak go nazwiecie, ma sprawiać aby wszyscy domownicy chcieli w nim BYĆ (wliczając w to psy, koty i inne stworzenia...).

W codziennym zabieganiu nie zdajemy sobie sprawy jak duży wpływ na nasze życie, funkcjonowanie rodziny, spędzanie wolnego czasu ma przestrzeń, w której przebywamy.
Urządzając wnętrze udajemy się do sklepu po meble, dodatki, nie zdając sobie sprawy, że to w ich otoczeniu będziemy wspólnie oglądać filmy, czytać gazety, książki, grać w gry planszowe albo zwyczajnie beztrosko leniuchować.
Zaś wieczorem jak już nasze pociechy w końcu zasną i spełnimy wszystkie domowe obowiązki, będziemy mogli rozkoszować się w nim ciszą, ulubioną muzyką, dobrym winem i sobą nawzajem a może nieoczekiwanie do drzwi zapukają znajomi z butelką wina... ( jak kto woli ;) ).

Pełna nadziei, że wasze szkraby tez już śpią jak moja córcia, życzę Wam przytulnego wieczoru w atmosferze jaka jest Wam potrzebna do relaksu i miłego przeglądania dołączonych przeze mnie zdjęć...a gdyby ktoś potrzebował pomocy w stworzeniu takiej przestrzeni z ogromną chęcią pomogę...  Piszcie do mnie - nie gryzę ;)

 Poniższe zdjęcia przedstawiają magiczną atmosferę strefy wypoczynkowej i umieszczając je nie mam na celu zachęcić Was do zrealizowania dokładnie tych pomysłów (chyba, że ktoś ...).
Moim strategią jest zainspirowanie Was do działania i zwrócenia większej uwagi na przestrzeń w której żyjecie.... Zainspirujmy się ;)

www.etsy.com
www.style-files.com
www.welke.nl
www.welke.nl
www.bloglovin.com
www.twiggyandlou.com

Rozmarzyliście się ...

Jestem przekonana, że nawet największych ignorantów wnętrzarskich rozkruszy ostatnie wnętrze ...

Wypocznijmy ...
www.ideasgn.com
Czekam na Wasze opinie ...