20 czerwca 2014

I nikt się tego nie spodziewał...

Witam Was wszystkich serdecznie...

Blog ten ma na celu zachęcić Was kochani abyście upiększali swoje cztery ściany w sposób, który sprawi, że będziecie chcieli w nich spędzać każdą wolną chwilę. 
Będą w nim umieszczane wszelakie pomysły, z których będziecie mogli czerpać inspiracje dla waszych wnętrz oraz moje realizacje które będę wam przedstawiała na blogu. 

Przeglądając setki zdjęć, stron oraz czasopism wnętrzarskich zawsze zastanawiałam się czym kierują się projektanci tworząc te niezwykle widowiskowe pomieszczenia. Uznałam, że każdy z nas ma inne potrzeby i inne wymagania względem domu i nie należy tworzyć jednego wyznacznika przy realizacji wnętrz. Jedyne czego nie potrafię sobie wyobrazić to dom jako miejsce przez nas pomijane w codzienności, będące jedynie obowiązkowym elementem w naszej codzienności. Dla mnie dom jest równie ważny jak rodzina która go wypełnia, bo to w nim dzieją się rzeczy zwykłe i niezwykłe...

Dom powinien być DOPASOWANY
Dopasowany jest ten dom, w którym jesteśmy w stanie odnaleźć radość w codzienności i czuć potrzebę powrotu do niego po ciężkim dniu.

Tak więc HOME SWEET HOME i zaczynamy ;)

źródło: www.bloglovin.com