8 lipca 2014

Drugie życie drewnianej skrzynki ...Recykling a przy tym jak cieszy oko ;) Prawda ?
Kiedyś drewniana skrzynka służyła głównie do transportu warzyw czy owoców.
Przechadzając się po straganach i ryneczkach nie zdawaliśmy sobie sprawy, że może ona zagościć w naszych domach i tak pięknie się prezentować. To Skandynawowie wpadli na ten genialny pomysł. Boże dzięki Ci za Skandynawie.

Ten brak przepychu, prostota wykonania i niezwykła przytulność tych jasnych wnętrz sprawiły, że rozkochałam się w tym stylu na zawsze ;)

Skrzynki możecie znaleźć już zaimpregnowane i pięknie wykonane bądź zakupić surowy materiał i samemu stworzyć ją na nowo według własnych pragnień.

Skrzynki można pomalować w odcieniach pasteli ( pięknie prezentują się wtedy na białych ścianach).

Jana Hunter

Ja jednak najbardziej lubię te naturalne, postarzane metodą opalania bądź bielone.
Możecie je powiesić na ścianie i zyskać unikalne szafki lub półki.
Annette Thornton

pinterestMożna też zaadaptować je jako regał bądź stolik kawowy. Wtedy warto zamontować im koła (to dziecinnie proste ;)) dzięki czemu zyskam możliwość wygodnego przestawiania ich w dowolne miejsce.

Mooi-kastje-van-aardappelkistjes

tudoartemilideias.blogspot.com.br

craftgawker.com


A może po prostu posłużą Wam do przechowywania czasopism, zabawek, książek lub jako dodatkowe schowki pod stołem, schodami bądź łóżkiem.

Mooi-tv-meubel-stappenplan

Steigerhouten-bed-met-oude-fruitkistjes

homesick.nu
Niezależnie od zastosowania jestem pewna, że ich prostota znajdzie odzwierciedlenie w waszych wnętrzach. Potraktujcie dom z lekkim przymrużeniem oka...
Moje nowo zakupione skrzynki znalazły już swoje zastosowanie... czekają tylko na realizację pomieszczenia ;)  Pozdrawiam ...