11 sierpnia 2014

Pani ściana pięknie odziana ... czyt. gallery wall

decorenvy.co.uk

Czy wszystkie kobiety mają w sobie tą nieposkromioną chęć ciągłego udoskonalania waszych przestrzeni życiowych. Nie żeby dla siebie rzecz jasna... ku zachwytom dostrzeżonym w oczach znajomych i ich aprobacie nowej aranżacji ;)

A tak całkiem już poważnie - (bo przecież to dla siebie i bliskich udoskonalamy nasze domy - prawda?) wiem, że mimo doskonale zorganizowanej przestrzeni, mimo świeżo pomalowanych ścian i dopiero co kupionych mebli,  każda z nas potrzebuje co jakiś czas dołożyć jakiś drobiazg do całości.

I do tego właśnie służą galerie na ścianach. To takie małe rodzinne dzieła sztuki, tworzone z troską i często zaangażowaniem wszystkich domowników.
Mogą to być Wasze zdjęcia ujęte w piękne zdobione bądź całkiem proste ramki. Możecie również dołożyć do tego plakaty lub inne drobiazgi ,które stylistycznie stopią się z kompozycją. Mogą to być w końcu same ramki. Kombinacji i możliwości jest mnóstwo a wszystko zależy od Was.
Co do zasad, to należy pamiętać aby galeria tworzyła spójny obraz z resztą domu.
Ja swoją stworzyłam jakiś rok temu i odczuwam ogromną potrzebę przeorganizowania jej na nowo. Jak tylko powstanie nie omieszkam się nią pochwalić ;)
Drogie Panie do dzieła ...


pinterest


achadosdedecoracao.blogspot.fi


bloglovin.com


flickr.com


loveoffamilyandhome.net


pinterest


thedesignchaser.com


pinterest