5 lipca 2015

Lustro

Wydawać by się mogło, że ten przedmiot codziennego użytku nie może nas niczym zaskoczyć w kwestii wystroju wnętrz. Nic bardziej mylnego, gdyż lustro poza swoją funkcjonalnością może stanowić ciekawą i nietuzinkową ozdobę domu. 
Myślę, że tego projektu nie trzeba za bardzo reklamować. Ta ikona designu zaprojektowana dla luksusowej firmy Hermes 60 lat temu przez francuskiego wizjonera J. Adnet zyskała nowe życie w 2012 roku za sprawą Gubi. I tak oto to ciekawe w formie, doskonale wykonane i funkcjonalne lustro może należeć do każdego fana designu jeśli tylko posiada na to wystarczające fundusze bo cudo to do tanich nie należy ;) Ale my na tym blogu finansami zajmować się nie będziemy ...
Na szczęście na wielu stronach z dodatkami do domu można znaleźć lustra inspirowane, których cena jest znośna. 
To cudowne lustro świetnie sprawdzi się w łazience lub jako ozdoba w salonie. Jednak jako główne lustro w domu jest za małe i wtedy warto poszukać czegoś większego.
 Piękne prawda? Nie dość, że cała rodzina na raz może się w nim przeglądać, to jeszcze stanowi cudną ozdobę domu. Mnie taka forma dużego, prostokątnego lustra w drewnianej ramie urzekła na tyle, że jestem właśnie w trakcie tworzenia takiegoż cuda do swojego domu. Do tego cottonball zarzucone od niechcenia lub jakiś inny detal i mamy piękną ozdobę. 
Jak już stanie na swoim miejscu to nie-omieszkam się pochwalić ;)
A tym czasem zapraszam do zainspirowania się ...


photo by pinterest