21 grudnia 2016

DOMNiewiele tego czasu każdy z nas ma, aby wsłuchać się w nasz dom...


Dom, w którym w Święta powinien unosić się aromat przygotowywanych potraw. 
Dom, w którym powinna stanąć wystrojona pani choinka. Dom, w którym to w każdy możliwy sposób staramy się odtworzyć te piękne stroiki, wieńce i wszelkie inne dekoracje jakimi raczą Nas czasopisma i strony wnętrzarskie od listopada. 
Dom, w którym na stole błyszczą sztućce,obrus razi swą bielą a każdy detal w idealnej symetrii współgra z kolejnym...
Kochani z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę sobie aby każdy dom, tej soboty był pełen uśmiechu, zbliżeń, życzliwych spojrzeń, troski, czasu, aby prawdziwie wysłuchać bliskiej nam osoby, chwili aby zagrać z dzieckiem w ulubioną grę, momentu aby wygłaskać za wszystkie czasy ukochanego psiaka, uwagi i mocy zapamiętania na długie lata opowiadań ukochanego dziadka, wieczoru z ulubioną książką, która czeka w kolejce od wielu miesięcy oraz wytchnienia od codziennej gonitwy...
 Z całego serducha życzę Wam Kochani, aby w te Święta wasze domy nie były "puste" ...

Marta1 komentarz :

  1. Ja też bardzo troszczę się o wygląd mojego domu, dlatego bardzo lubię przeglądać blogi, takie jak Twój :) Daje mi to niesamowicie dużo inspiracji. Ostatnio natrafiłam też na bardzo fajne elementy dekoracyjne na https://yourhomestory.com.pl/jadalnia/obrusy/obrusy-haftowane Myślisz, że coś takiego sprawdzi się również u mnie?

    OdpowiedzUsuń