21 listopada 2014

Copper Orange Color ...

Nowy rok coraz bliżej.. a wraz z nim zmiany. Przynajmniej wielu z nas tak sobie obiecuje. Ale poza zmianami w naszym małych światach, pojawią się też zmiany w branży wnętrzarskiej. Bo tak jak w modzie, tak i w aranżacji mamy do czynienia z trendami.

 Propozycje na rok 2015 mają zachęcać do wprowadzania koloru do wnętrz...

I choć panujące nam biel, czerń oraz szarości uważam za klasyk gatunku to kolor proponowany na rok 2015 kupuje "w ciemno" ;)

Copper Orange kolor, czyli miedź z pomarańczą ma królować w nadchodzącym sezonie wg światowego lidera badającego trendy kolorystyczne...

 A dlaczego by nie ;) Sami zobaczcie ...Nie przekonuje Was, do spektakularnych unowocześnień w waszych domach w postaci malowania ścian w tym odcieniu. Takie działanie jest zdecydowanie dla tych którzy podążają w całości za trendami...

Natomiast wprowadzenie akcentów, które już pojawiają się w sklepach z dodatkami w stylu scandi, będzie doskonałym pomysłem na ocieplenie i nadanie charakteru wnętrzom.

Kolor ten wspaniale prezentuje się na tle bieli czy szarości ścian. Bardziej odważni mogą zestawić go z pudrowym różem albo stonowanymi odcieniami pomarańczu. A może spróbować zestawić go z czernią ... Do odważnych świat należy ;)


Gwarantuje, że dodatki w tym kolorze rozświetlą wnętrze, ponieważ miedź doskonale odbija światło.

 Przekonani ... ;)foto by: byzenz.nl , firstofaugust.com , stylink.nl , suusloves.blogspot.nl , printerest.com ,