27 sierpnia 2014

Centrum dowodzenia nastolatka ...

sforganizedinteriors.com

Próbując wstrzelić się tematyką wnętrzarską w ogarniający wszystkich rodziców szał przygotowań szkolnych, postanowiłam przedstawić Wam kochani parę aranżacji miejsc pracy młodych ludzi.

I choć zdaję sobie sprawę, że nawet ozłocone biurko nie sprawi, że Wasze dzieci uznają naukę przy nim za najwspanialszą czynność dnia codziennego, to postaram się zachęcić Was do reorganizacji tej przestrzeni.
Niegdyś miejsce to kojarzyło się z blatem i lampką na nim stojącą, czyli nic szczególnego. Obecnie ważne jest aby przestrzeń ta była spójna z właścicielem. Należy pamiętać, że to młodzi ludzie muszą się tam czuć dobrze i wyjątkowo a nie jak w ogromnej korporacji jeden z setki szeregowych pracowników. (przyjdzie i na to czas;)
Także Kochani pobudzamy wyobraźnie i do dzieła... Nie wskazuje Wam od razu kupna nowych mebli. Wręcz przeciwnie zachęcam do przerobienia tego co już posiadacie w Waszych domach. Czasem ładne pojemniki na przybory, niepowtarzalna lampka czy kolaż nad biurkiem ze zdjęć, plakatów bądź też nawet wycinków z gazet, potrafi wprowadzić nietuzinkowy klimat tej małej, ale niezwykle ważnej przestrzeni.
Łącząc przyjemne z pożytecznym, poprzez wspólną pracę spędzicie czas z rodziną a tym samym stworzycie przestrzeń mającą ogromny wpływ na dalsze sukcesy tych młodych ludzi ;)
A w razie dalszych poszukiwań i wątpliwości czekam na pytania oraz proponuje zerknąć na posta, o tym jak powstawał mój gabinet ;)
Miłego inspirowania.

adwhole.com

buyaz.org

indulgy.com

lamaisondannag.blogspot.com.es

m.flickr.com

pinterest.com

newzealanddesignblog.com

pbteen.com


scandifoodie.blogspot.com