5 lutego 2016

Biżuteria ...


Wszystko w materii wnętrzarskiej opiera się na pewnych fundamentalnych zasadach, które niezależnie od aranżowanego wnętrza, wyznaczają jakość po ich wprowadzeniu w życie. Jakość i precyzja wykonania podstawowych prac remontowych jest najistotniejsza, bo stanowi dopracowane tło dla dalszych działań. Zasada "less is more" świetnie sprawdza się przy organizowaniu po raz pierwszy naszej przestrzeni życiowej, gdyż wtedy właśnie przy mocno naciągniętym już budżecie musimy podjąć wiele decyzji. Zamiast ośmiu doniczek, pięciu storczyków czy kolejnego kubka, zakupmy coś co zostanie z nami na dłużej i nada ton naszemu wnętrzu.
Kiedy już zakupimy wszystko co do życia nam niezbędne, spójrzmy w kierunku subtelnej, ale bardzo wysmakowanej biżuterii dla naszych szaf, drzwi czy frontów kuchennych. Takie detale świetnie definiują przestrzeń i poza funkcją użytkową, dopełniają często proste formą meble.
Drogie Panie to tak jak z nami... Sukienka gotowa, buty też, jednak dopiero makijaż, uczesanie i biżuteria (niekiedy ultra delikatna) spinają naszą stylizacje w całość, dając poczucie dobrze wykonanej pracy ...

Marta